صفحه ی همکاران

خرید به قیمت همکاری

______________________

اگر فروشنده، همکار یا کارشناس نصب سیستم‌های حفاظتی و یا فروشنده دیگر محصولات ما هستید، مهدیاویژن برای شما امکانات ویژه‌ای در نظر گرفته است! برای اطلاع از این امکانات، کافی است اطلاعات خود را در فرم انتهای این صفحه وارد کنید تا ما در اولین فرصت، بعد از بررسی مدارک ارسالی، حساب همکاری شما را فعال کنیم. از آن پس، شما از امکانات زیر بهره‌مند می‌شوید: 

قیمت‌گذاری ویژه همکار:

آن‌دسته از مشتریانی که حساب همکاری و نمایندگی آن‌ها تایید شده است، با ورود به حساب کاربری خود می‌توانند قیمت‌ متفاوتی از قیمت‌های سایت مشاهده کنند. این قیمت‌ها بر تمامی محصولات و برندها اعمال شده و تنها برای همکاران و نمایندگان نمایش داده می‌شود.

دریافت روزانه لیست قیمت:

لیست قیمت تمامی محصولات، به‌صورت تفکیک‌شده و روزانه در حساب کاربری همکاران بارگذاری خواهد شد. داشتن لیست قیمت روزانه، شرایط بهتری را برای فروش موفق و مطمئن همکاران گرامی فراهم خواهد کرد.

پیشنهادهای ویژه روزانه:

تخفیف‌های ویژه همکاران به‌صورت روزانه در پنل کاربری آن‌ها ارائه می‌شود. با توجه به استقبال همکاران از این امکان، تنها تعداد محدودی از هر تخفیف‌ در هر روز وجود دارد.

ثبت سفارش به‌صورت تلفنی:

مهدیاویژن برای سهولت و تسریع روند ثبت سفارش، امکان ثبت سفارش تلفنی را به صورت ویژه برای همکاران و نمایندگان فراهم کرده است. همکاران گرامی می‌توانند هرروز از ساعت 10 تا 22 از طریق تماس با واحد فروش مهدیاویژن (داخلی ۱)، سفارش خود را ثبت کنند.

فرم ثبت نام ویژه همکاران

  • فایل را اینجا رها کنید یا
    انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf, zip, rar, حداکثر اندازه فایل: 1 MB, حداکثر فایل ها : 6.
      اگر چندین حوزه ی فعالیت دارید ، مدارک به تعداد همه آپلود کنید . در صورتی که مدارک ندارین برای راه حل های جایگزین بعد از ثبت این فرم با شماره ی 02191325205 تماس بگیرید
    بستن
    مقایسه